Šveicarijos rinktinė pergalę nukalė pirmojo kėlinio įvarčiais

(2)
Publikuota: 2024 birželio 15 17:52:21, Arūnas Abromaitis
×
Mikelis Abišeris pasižymėjo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu. EPA-Eltos nuotr.

Europos čempionate Vokietijoje Kelne įvyko A grupės rungtynės tarp Šveicarijos ir Vengrijos komandų. Du įvarčius iki pertraukos įmušę šveicarai šventė pergalę 3:1.

Pirmajame kėlinyje šveicarai pranoko varžovus visais atžvilgiais. Jie 62 proc. laiko valdė kamuolį, neleido vengrams kurti progų, o patys susikūrė ne vieną. 12 min. Kvandvo Dua (Kwandwo Duah) išbėgo vienas prieš vartininką Pėterį Gulašį (Peter Gulasci) ir išvedė šveicarus į priekį.

Puolėjui tai buvo tik antrosios rungtynės Šveicarijos rinktinėje ir pirmasis įvartis.

P.Gulašis susitvarkė su dar vienu išėjimu vienas prieš vieną, tačiau buvo bejėgis 45 min., kai smūgiu iš toli kamuolį į vartus „įkalė" Mikelis Abišeris (Michel Aebischer).

Beje, švaicarams mušant pirmąjį įvartį, šis saugas pasižymėjo puikiu rezultatyviu perdavimu.

Po pertraukos vengrai atkuto ir sukūrė Barnabui Vargai dvi puikias progas smūgiuoti galva. Po pirmojo smūgio kamuolys praskriejo šalia vartų, bet 66 min. puolėjas pasiekė savo ir sušvelnino rezultatą.

Visgi daugiau progų antrajame kėlinyje susikūrė šveicarai. P.Gulašis dar ne kartą gelbėjo savo komandą, bet neišgelbėjo per teisėjo pridėtą laiką, kai laisvas prieš vartus atsidūrė Brelis Embolas (Breel Embolo).

Primename, kad pirmosiose A grupės rungtynėse Europos čempionato šeimininkai vokiečiai 5:1 sutriuškino Škotijos ekipą.