(0)
Publikuota: 2023 kovo 20 12:11:32, Ugnius RŪKAS
×
EPA-Eltos nuotr.

Antrasis „Formulės-1" čempionato etapas, kaip ir pirmasis, baigėsi dviguba „Red Bull" pergale. Saudo Arabijos „Grand Prix" lenktynes laimėjo meksikietis Serchijus Peresas (Sergio Perez), antras liko čempiono titulą ginantis olandas Maksas Verstapenas (Max Verstappen).

Pirmajame etape Bahreine madas taip pat diktavo „buliai", tačiau ten laimėjo M.Verstapenas. Saudo Arabijoje S.Peresas laimėjo kvalifikaciją, lenktynių pradžioje užleido lyderio poziciją ispanui Fernando Alonso („Aston Martin"), tačiau ketvirtajame rate ją atsiėmė ir pirmavo iki finišo. Meksikiečiui tai buvo penktoji pergalė „Formulės-1" etapuose.

M.Verstapenui labai nevykusiai susiklostė kvalifikacija, kurioje čempionas liko tik 15-as. Visgi lenktynių trasoje olandas lenkė vieną varžovą po kito ir finišavo antras. Be to, jis užfiksavo greičiausią ratą, duodantį papildomą tašką. Trečiąją vietą jau antrą kartą šį sezoną užėmė F.Alonso. 41-erių veteranui buvo skirta 10 sek. bauda, dėl kurios jis smuktelėjo į ketvirtąją poziciją, tačiau „Aston Martin" pateikė protestą ir jis buvo patenkintas - ispanas liko trečias.

Bendrojoje įskaitoje pirmauja 44 taškus surinkęs M.Verstapenas. S.Peresas turi 43, F.Alonso - 30 taškų. Trečiasis etapas - Australijos „Grand Prix" lenktynės - įvyks balandžio 2 d.