Šaras nestabdo - jo treniruojama „Fenerbahce“ vėl laimėjo

(0)
Publikuota: 2024 sausio 12 14:03:29, Arūnas ABROMAITIS
×
EPA-Eltos nuotr.

Eurolygos 21-ajame ture Stambulo „Fenerbahce" savo aikštelėje po pratęsimo 98:91 įveikė Miuncheno „Bayern" krepšininkus. Tai buvo septintoji „Fenerbahce" pergalė iš aštuonių galimų per tą laiką, kai komandą treniruoja Šarūnas Jasikevičius.

Stambulo komanda galėjo išvengti pratęsimo, nes likus 10 sek. jos gynėjas Skotis Vilbekinas (Scottie Wilbekin) pataikė tritaškį ir išvedė „Fenerbahce" į priekį. Kad šis metimas netaptų pergalingu, pasistengė „Bayern" gynėjas Silvenas Fransiskas (Sylvain Francisco), gavęs teisę mesti tris baudų metimus ir juos visus pataikęs. Po to S.Vilbekinas dar spėjo išmesti dvitaškį, jo nepataikė, tačiau „Fenerbahce" užtikrintai sutvarkė reikalus pratęsime.

S.Vilbekinas iš viso surinko 30 taškų, o Daišonas Pjeras (DyShawn Pierre) nugalėtojams pridėjo 15 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Svečiams 21 tašką pelnė S.Fransiskas, 16 - Devinas Bukeris (Devin Booker), 15 - Andreasas Obstas.

„Fenerbahce" dalijasi 4-5 vietas su Atėnų klubu „Panathinaikos", kuris pastaruoju metu irgi yra ant bangos. „Pao" namie 88:63 sutriuškino „Monaco" ir taip pat pasiekė septintąją pergalę per pastarąsias aštuonerias rungtynes.

33 min. žaidęs „Panathinaikos" lietuvis Marius Grigonis pelnė 5 taškus (0/2 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų) atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus. 23 taškus nugalėtojams pelnė Matijas Lesoras (Mathias Lessort), 21 - Kendrikas Nanas (Kendrick Nunn).

20 min. žaidęs Donatas Motiejūnas buvo rezultatyviausias ir naudingiausias „Monaco" gretose. Jo sąskaitoje - 13 taškų (5/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių), 3 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai bei 13 naudingumo balų.

Belgrado „Crvena Zvezda" su Roku Giedraičiu išvykoje 76:62 nugalėjo Milano klubą „AX Armani", o lietuvis pasižymėjo naudingu žaidimu. Jis per 28 min. surinko 22 taškus (5/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius. Visa tai virto 27 balais. Tiek pagal rezultatyvumą, tiek pagal naudingumą R.Giedraitis pirmavo tarp abiejų komandų krepšininkų.

Čempiono titulą ginantis ir lentelėje pirmaujantis Madrido „Real" namie po pratęsimo 96:86 įveikė „Valencia" krepšininkus. Fakundas Kampasas (Facundo Campazzo) nugalėtojams pelnė 19 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o Valteris Tavarešas (Walter Tavares) surinko 18 taškų ir atkovojo 19 kamuolių. Pastarasis rodiklis - vidurio puolėjo karjeros rekordas.

Kauno „Žalgiris" 21-ojo turo rungtynes žais penktadienį 21.30 val., jis išvykoje susitiks su „Barcelona".