(0)
Publikuota: 2024 rugsėjo 26 10:35:32, Arūnas Abromaitis
×
„Wolves“ lyderis Entonis Kouenas (kairėje) siautėjo tik pirmoje mačo pusėje. Eltos nuotr.

Vilniaus „Wolves" krepšininkai pirmosiose Europos taurės turnyro A grupės rungtynėse savo aikštelėje 69:80 pralaimėjo Stambulo klubui „Bahcesehir". Antroje mačo pusėje „vilkai" įstrigo puolime, tačiau jų treneris Alesandras Magras (Alessandro Magro) teigė, kad daugiausiai problemų buvo gynyboje.

Iki pertraukos vyko permaininga kova, „vilkus" tempė gynėjas Entonis Kouenas (Anthony Cowan), per pirmąją rungtynių pusę surinkęs 18 taškų. Trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai sukaupė 9 taškų persvarą. Nepaisant visų bandymų priartėti, 37 min. skirtumas vis dar buvo toks pats - 9 taškai, tad rimčiau pakovoti dėl pergalės „vilkams" nepavyko.

„Žinoma, pirmosios namų rungtynės mūsų nenudžiugino, tačiau tai yra tik pirmosios rungtynės. Sezonas yra maratonas, o ne sprintas. Turime daug ką ištaisyti, visų pirma gynyboje, nes leidome varžovams pelnyti per daug lengvų taškų. Negalime bėgti į greitas atakas, jei varžovai renka taškus vos ne kiekvienoje atakoje", - sakė A.Magras.

Antroje mačo pusėje E.Kouenas pridėjo tik 2 taškus, o visa komanda nesugebėjo pataikyti iš toli. Jei iki pertraukos taiklūs buvo 6 iš 13 „vilkų" tritaškių, tai po pertraukos - tik 2 iš 15. Nepaisant tokių skaičių, A.Magras vis tiek akcentavo ne puolimo problemas: „Pirmiausiai energijos reikia gynyboje. Jei apsigini, laisviau jautiesi puolime. Žinoma, mes strigome abejose aikštelės pusėse, sužaidėme prastas rungtynes ir puikiai tai suprantame, tačiau vis tiek manau, kad viskas turi prasidėti gynyboje."

Pasak trenerio, nėra daug laiko taisyti klaidas, nes savaitgalį laukia dar vienas Europos taurės lygio mačas. Šeštadienį „Wolves" išvykoje žais Lietuvos krepšinio lygos rungtynes su Panevėžio „Lietkabeliu". Primename, kad panevėžiečiai Europos taurės turnyre taip pat startavo nesėkme - B grupėje Turkijoje 66:72 nusileido Ankaros ekipai „Turk Telekom".

Antrojo turo mačai vyks ateinančią savaitę, Lietuvos komandų laukia Izrealio klubų iššūkis. Spalio 1 d. „Lietkabelis" namie susitiks su Jeruzalės „Hapoel", o „Wolves" išvykoje žais su turnyro favoritu vadinamu Tel Avivo „Hapoel".

Statistika

Vilniaus „Wolves" - Stambulo „Bahcesehir" (Turkija) 69:80 (26:23, 17:22, 13:20, 13:15)

„Wolves": Entonis Kouenas 20, Džefris Teiloras 10, Trešonas Turmanas 10, Garisonas Bruksas 8, Endriu Endriusas 7 (1/6 tritaškių, 7 rez. perd.), Marekas Blaževičius 6, Kristupas Žemaitis 3, Vaidas Kariniauskas 3, Regimantas Miniotas 2 (Matas Jogėla).
„Bahcesehir": Akselis Butejis 17, Tajus Odiasė 14, Taileris Kavanau 13, Si Džei Masinburgas 12...